Bütün yayıncılarımıza merhabalar dileriz. Bir çok üyemizin bazen dikkate almadan geçtiği ilan girişleri yüzünden ilanlarına onay verilmemektedir. Bu sektörde farkındalık için çıktığımız yolda kopyala yapıştır algısını kırmak istiyoruz. Bazı ilanların diğer sitelerden alınıp eklendiği gözümüze çarpmaktadır. Editörlerimiz bu ilanları ellerinden geldiğince düzenleme konusunda gayretli olsalarda. Bu sorumluluk ilan verene ait olduğunu asla unutmamalısınız. Kusursuz ilan onayı almak için alttaki gibi ilan içeriğinizi oluşturursanız. En hızlı şkkilde ilanlarınız onaylanacaktır.

Binbirpati İlan Şablonu

Örnek İlan Açıklaması :

Beslenmesi ve Satışı Yasaklı Irklar : Ülkemiz Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından yasaklanan ırkların sitemiz üzerinden satışı ve sahiplendilmesi kesinlikle yasaktır. Bu tür ilan açma girişiminde bulunan üyelerin hesapları sistemden silinir. Satışı yasak olan köpek ırklarını görmek için buraya tıklayınız.

Vereceğiniz ilanın açıklama kısmı çok önemlidir. Bu kısımda en az 15 kelime girişi yapmış olmanız gerekmektedir. Üsteki örnek ilan açıklaması size bir fikir verebilir.

İlan başlığı ve açıklamada yer alan metinlerin hepsi büyük harf olarak yazılması yasaktır. Noktalama işaretlerine dikkat edilmelidir. Genel Türkçe kurallarına uyulması zorunludur.

İki kere red edilen ilanın 3. Kez onaya gönderilmesi halinde kullanıcının hesabı sistemi suistimal ettiği göz alınarak hiç bir uyarı yapılmadan hesap sistemden silinir.

Son Güncelleme 11/04/2022