Kurumsal Üyelik servisimiz aktif edildi. Peki nedir bu Kurumsal Üyelik ne gibi avantajlar sunuyor. Köpek satışı ve sahiplendirme konusunda geniş hacimli internet sektörü bulunmaktadır. Bizim gibi bir çok site bu alanda hizmet veriyor. Peki bu sitelere ilan verenler ne kadar güvenilir. Bizim sektör takibinde edindiğimiz bazı tecrübeler bulunmaktadır.  Kötü niyetli insanlar her yerde olduğu gibi buradada karşımıza çıkabilmektedir. Daha önce yaşanmış bir olaydan örnek verirsek. Bu gibi platformlara kayıt olup ilan verip alıcıdan parayı aldıktan sonra ortadan kalbolan bir çok vaka olmuştur. Biz bunun önüne geçme bu işi hakkı ile yapan insanların zan altında kalmaması için bir iş modeli hayata geçirdik. Hem alcıyı hem satıcıyı koruyan bir sistem bu. Kısaca doğrulanmış üyelik sistemi diyoruz buna.

Neden Kurumsal Üyelik ?

Bunun en başlıca sebebi sizin bu işi kurumsal anlamda yaptığınızı tescil etmek.  Sitemiz kullacılarına ilanlarınızda Güvenilir üye ibaresi ve Kurumsal Üye rankı ile göstererek güven sorununu ortadan kaldırıyoruz.

Avantajları Nedir ?

Neden Kurumsal Üyelik Nasıl Alınır ?

2 Türlü modelimiz vardır. 1. modelde doğrulama yoktur. 2, Modelde ise sıkı bir kontrol söz konusudur.

Doğrulama için talep edilen belgeler.

  1. İşyeri Açma ve Çalışma Ruhsatı
  2. Vergi Levhası
  3. Adres Teyidi
  4. Çalışma izin belgesi
  5. Kurumsal Telefon Numarası

Binbirpati’de Mağaza Nasıl Açılır ?

Bu işi kurumsal yapıyor ve sitemizde mağaza açmak istiyorsanız ilk olarak siteye üye olalısınız. Eğer hali hazırda bir üyelik sahibi iseniz. Kullanıcı panelinizde yer alan MAĞAZAM Sekmesine tıklayarak Mağaza Oluştur Butonuna tıklayın sizden istenen  firmanıza özel bilgileri doldurup adımları tamamlayın. Bundan sonrakı adimda dilerseniz Mağaza Doğrulama İçin : [email protected] adresine sizden istenen evrakları mail atabilirsiniz Yada sitemizin onay ekibinin size verdiğiniz telefon numarasından iletişim kurmasını bekleyebilirsiniz. Talebiniz en geç 24 saat içerisinde cevaplanacaktır. Her hangi bir sebebten red edilmeniz durumunda eksikleri giderip tekrar onay için başvuru yapabilirsiniz.