Son güncelleme: 22/04/2021

Oturum aç”, “hesap oluştur” veya “ilan  verme işlemini tamamla” seçeneğini tıklayarak ve web sitemize veya mobil uygulamamıza (“Site”) girerek veya başka bir şekilde kullanarak, bu hüküm ve koşulları kabul etmiş olursunuz. Sitemizdeki bazı ürün ve hizmetlerin geçerli olan ek şartları olabilir (örneğin, dopingler , kurumsal hizmetler, reklam hizmetleri gibi.  Bu Kullanım Koşulları, belirli bir ürün veya hizmet için geçerli olan koşullarla tutarsızsa, bu diğer koşullar geçerli olacaktır.

BU ŞARTLAR VE KOŞULLAR, SİTEMİZDEKİ DİĞER ÜRÜN VE HİZMETE ÖZGÜ ŞARTLAR YA DA Binbirpati, İLE HİZMET SÖZLEŞMENİZİ (“SÖZLEŞME”) VE BU KULLANIM ŞARTLARININ GÖNDERİLDİĞİ HERHANGİ BİRİNE SAHİP VEYA İŞLETİLEN SİTELERİNİ (” Binbirpati”). BU SÖZLEŞME SİTEMİZİ KULLANMANIZ VE SİTEDE SUNULAN HERHANGİ BİR ÜRÜN VEYA HİZMETİ SATIN ALMANIZ VEYA KULLANIMINIZ İÇİN YASAL OLARAK BAĞLAYICI KOŞULLARI BELİRTMEKTEDİR. SİTEYE ERİŞEREK VE / VEYA KULLANARAK, SÖZLEŞMEYE GİRMEK VE BURADA BELİRTİLEN TÜM ŞARTLAR VE KOŞULLARA UYMAK İÇİN HAK, YETKİ VE KAPASİTEYE SAHİP OLDUĞUNUZU BEYAN VE GARANTİ ETMİŞ OLURSUNUZ. EN AZ 18 YAŞINDA OLMADAN BU SİTEYE ERİŞEMEZ VEYA KULLANAMAZ VEYA BU SÖZLEŞMEYİ KABUL EDEMEZSİNİZ.

TAHKİM BİLDİRİMİ: BU KOŞULLAR BİR TAHKİM MADDESİ İÇERMEKTEDİR. SİZ VE Binbirpati, BİZİM ARASINDAKİ ANLAŞMAZLIKLARIN ZORUNLU BAĞLAYICI TAHKİMLERLE ÇÖZÜLECEĞİNİ KABUL EDİYORSUNUZ VE SİZ VE Binbirpati BİR SINIF DAVA HUKUKU YA DA SINIF GENELİNDE TAHKİME KATILMA HAKKINIZDAN FERAGAT EDİYORSUNUZ.

Elektronik İletişim

Sitemizi kullandığınızda veya masaüstünüzden veya mobil cihazınızdan bize e-posta ve diğer elektronik iletişimleri gönderdiğinizde, bizimle elektronik olarak iletişim kuruyorsunuz. Göndererek, bizden elektronik olarak aynı formatta yanıt iletişimleri almayı kabul etmiş olursunuz ve bu iletişimlerin kopyalarını kayıtlarınız için saklayabilirsiniz. Size sağladığımız tüm sözleşmelerin, bildirimlerin, açıklamaların ve diğer iletişimlerin, bu tür iletişimlerin yazılı olmasına ilişkin her türlü yasal gerekliliği elektronik olarak karşıladığını kabul edersiniz.

Mesajlaşma Politikası

Kaydolarak ve e-posta adresinizi ve telefon numaranızı girerek hem e-posta hem de telefon yoluyla iletişim kurulmasını kabul edersiniz. Mesaj ve veri ücretleri geçerlidir.

Hesaplar

Sitenin belirli özelliklerini kullanmak için (örneğin, Siteden doping hizmeti almak ve ilan vermek için , Binbirpati’ye kaydolmak için belirli bilgiler sağlamalısınız. Site kayıt formu tarafından istendiğinde kendiniz. Şunları beyan ve garanti edersiniz: (a) gönderdiğiniz tüm gerekli kayıt bilgileri gerçek ve doğrudur; (b) bu ​​tür bilgilerin doğruluğunu koruyacaksınız; ve (c) Siteyi kullanımınız herhangi bir geçerli yasa veya yönetmeliği ya da bu Anlaşmanın şartlarını ihlal etmemektedir.

Binbirpati Hesabı oturum açma bilgilerinizin gizliliğini korumaktan siz sorumlusunuz. Binbirpati Hesabınızla ilişkili tüm faaliyetlerden (herhangi bir satın alma, Sitenin kullanımı veya hesabınızdan Binbirpati’ile yazışmalar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) tamamen siz sorumlusunuz. Binbirpati Hesabınızın herhangi bir yetkisiz kullanımı veya şüpheli yetkisiz kullanımı veya başka herhangi bir güvenlik ihlali durumunda derhal Binbirpati’ı bilgilendirmeyi kabul edersiniz. Binbirpati’ye bu tür bir bildirimde bulunduğunuzda, Binbirpati gelecekteki yetkisiz etkinlikleri önlemek için Hesabınızı askıya alacak veya başka bir şekilde koruyacaktır.

Fikri Mülkiyet Hakları

SİTENİN YETKİSİZ KOPYALANMASI, YENİDEN ÜRETİMİ, DEĞİŞTİRİLMESİ, YENİDEN YAYINLANMASI, YÜKLENMESİ, İNDİRİLMESİ, YAYINLANMASI, İLETİLMESİ, TÜREV ÇALIŞMALARININ YAPILMASI VEYA SİTENİN TÜM VEYA HERHANGİ BİR KISMININ YÜKLENMESİ YASAKTIR.

Bilgi, Makale ve Önerilere İlişkin Sınırlamalar

Binbirpati, bu site aracılığıyla evcil hayvan ebeveynlerine yalnızca eğitim amaçlı ve faydalı bilgiler, makaleler ve tavsiyeler sunar. Bu site aracılığıyla sunulan herhangi bir bilgi, evcil hayvanınızın teşhisi, tedavisi veya iyileştirilmesi amacını taşımaz ve lisanslı bir veteriner hekim tarafından sağlanan veterinerlik bakımının yerini tutmaz. Evcil hayvanınızın bakımı ve tedavisi ile ilgili tıbbi veya sağlıkla ilgili herhangi bir tavsiye için, düzenleyici veterinerinize veya yerel hayvan hastanesine başvurun.

Kullanıcı İçeriği

Site kullanıcısının “Kullanıcı İçeriği”, bu tür bir kullanıcının sosyal medya (ör. Facebook, YouTube, Instagram, Pinterest, Twitter) veya Site ile birlikte kullandığı (ör. Facebook, YouTube, Instagram, Pinterest, Twitter) dahil olmak üzere herhangi bir yolla Binbirpatiye sunduğu her türlü bilgi ve içerik anlamına gelir. , bir kullanıcı profili, ürün incelemesi, soru-cevap). Kullanıcı İçeriğinizden yalnızca siz sorumlusunuz. Doğruluğu, eksiksizliği veya başkaları tarafından yararlılığına güvenilmesi veya sizi veya herhangi bir üçüncü tarafı kişisel olarak tanımlanabilir kılan Kullanıcı İçeriğinizin herhangi bir şekilde ifşa edilmesi de dahil olmak üzere, Kullanıcı İçeriğinizin kullanımıyla ilgili tüm riskleri üstleniyorsunuz. İşbu belge ile (i) Kullanıcı İçeriğinizi burada açıklandığı şekilde Site ile birlikte kullanmak için gerekli lisanslara, haklara ve / veya izinlere sahip olduğunuzu ve (ii) Kullanıcı İçeriğinizin Kabul Edilebilirliği ihlal etmediğini onaylar, beyan ve garanti edersiniz. Kullanım Politikası. Kullanıcı İçeriğinizin herhangi bir şekilde Binbirpati tarafından sağlandığını, desteklendiğini veya onaylandığını ifade veya ima edemezsiniz. Kullanıcı İçeriğinizden (Binbirpati değil) tek başınıza sorumlu olduğunuz için, örneğin Kullanıcı İçeriğiniz Kabul Edilebilir Kullanım Politikasını ihlal ederse kendinizi sorumlu tutabilirsiniz. Binbirpati, herhangi bir Kullanıcı İçeriğini yedeklemek zorunda değildir, bunu yapacağına dair hiçbir beyanda bulunmaz ve Binbirpati Kullanıcı İçeriğini herhangi bir zamanda silebileceğini kabul edersiniz.

Kullanıcı İçeriğinizi göndererek veya Site ile birlikte kullanarak, otomatik olarak Binbirpati’ye geri alınamaz, münhasır olmayan, telifsiz ve tamamen ödenmiş dünya çapında çoğaltma, dağıtma lisansı verme hakkına sahip olduğunuzu beyan ve garanti edersiniz. Yalnızca Kullanıcı İçeriğinizi Siteye, Binbirpati sosyal medya platformlarına veya pazarlama girişimlerine dahil etmek amacıyla, Kullanıcı İçeriğinizi halka açık bir şekilde sergilemek ve gerçekleştirmek, bunlardan türetilmiş çalışmalar hazırlamak, başka çalışmalara dahil etmek ve başka şekilde kullanmak ve yukarıdakilerin alt lisanslarını vermek . Kullanıcı İçeriğinizle ilgili herhangi bir tanıtım veya manevi hak iddiası ve iddiasından veya atıftan geri alınamaz bir şekilde feragat etmeyi (ve feragat edilmesine neden olmayı) kabul edersiniz.

Binbirpati’ye sağladığınız herhangi bir geri bildirim, iletişim veya öneriyi gizli olmayan ve tescilli olmayan olarak ele alacaktır. Bu nedenle, Binbirpati ile aksine yazılı bir anlaşmanın olmaması durumunda, gizli veya tescilli olduğunu düşündüğünüz hiçbir bilgi veya fikri Binbirpati’ye göndermeyeceğinizi kabul etmektesiniz.

Kabul Edilebilir Kullanım Politikası

Siteyi, herhangi bir telif hakkı, ticari marka, patent, ticari sır, ahlaki hak, gizlilik hakkı, hak dahil olmak üzere herhangi bir üçüncü taraf hakkını ihlal eden herhangi bir Kullanıcı İçeriğini (a) toplamak, yüklemek, iletmek, görüntülemek veya dağıtmak için kullanmamayı kabul edersiniz. tanıtım veya diğer herhangi bir fikri mülkiyet veya mülkiyet hakkı; (b) yasa dışı, taciz edici, küfürlü, haksız, tehdit edici, zararlı, küfürlü, başkasının mahremiyetini ihlal eden, kaba, karalayıcı, yanlış, kasıtlı olarak yanıltıcı, ticari iftira niteliğinde, pornografik, müstehcen, açıkça saldırgan (örneğin, ırkçılığı teşvik eden materyal Herhangi bir gruba veya bireye karşı bağnazlık, nefret veya herhangi bir fiziksel zarar) veya herhangi bir tür veya yapıdaki veya küçüklere herhangi bir şekilde zarar veren başka bir şekilde sakıncalı materyal; veya (c) herhangi bir üçüncü şahıs tarafından konulan herhangi bir yasa, düzenleme veya yükümlülük veya kısıtlamayı ihlal eden.

Buna ek olarak, Siteyi ticari olarak istismar etmeyeceğinizi veya siteyi şu amaçlarla kullanmayacağınızı kabul edersiniz: (a) herhangi bir bilgisayar virüsünü, solucanını veya bir bilgisayar sistemine veya veriye zarar vermeyi veya değiştirmeyi amaçlayan herhangi bir yazılımı yüklemek, iletmek veya dağıtmak; (b) ister ticari ister başka türlü olsun, istenmeyen veya yetkisiz reklam, promosyon materyalleri, önemsiz posta, istenmeyen posta, zincir mektuplar, piramit şemaları veya diğer herhangi bir şekilde yinelenen veya istenmeyen mesajlar göndermek; (c) e-posta adresleri dahil olmak üzere diğer kullanıcılarla ilgili bilgileri veya verileri kendi rızaları olmadan toplamak, toplamak, toplamak veya bir araya getirmek; (d) Siteye bağlı sunuculara veya ağlara müdahale etmek veya bunları bozmak veya bu tür ağların düzenlemelerini, politikalarını veya prosedürlerini ihlal etmek; (e) Siteye, Siteye bağlı veya Site ile birlikte kullanılan diğer bilgisayar sistemlerine veya ağlara yetkisiz erişim sağlamaya teşebbüs etmek, şifre madenciliği veya diğer yollarla; veya (f) başka bir kullanıcının Siteyi kullanmasına ve Siteden yararlanmasına taciz veya müdahale etme.

Kabul Edilebilir Kullanım Politikasını veya bu Sözleşmenin başka herhangi bir hükmünü ihlal ederseniz, tamamen kendi takdirimize bağlı olarak herhangi bir Kullanıcı İçeriğini inceleme, araştırma ve / veya size karşı uygun önlem alma hakkını saklı tutarız (ancak bu Sözleşme kapsamında hiçbir yükümlülüğümüz yoktur), Kullanıcı İçeriğinizi kaldırmak veya değiştirmek, Binbirpati Hesabınızı sonlandırmak ve / veya sizi kanun uygulayıcı makamlara bildirmek dahil. Ayrıca, kendi kararımıza göre, başka bir kişinin haklarını ihlal etmesi, zarar vermesi veya güvenliğini tehdit etmesi veya bizim veya başka herhangi bir kişi için sorumluluk oluşturması durumunda Kullanıcı İçeriğinizi kaldırabilir veya değiştirebiliriz. Meşru hükümet talepleri, mahkeme celpleri veya mahkeme emirleri ile işbirliği yapmak veya işimizi ve üyelerimizi korumak için, gerekli veya uygun gördüğümüz herhangi bir bilgiye erişebilir ve bunları ifşa edebiliriz,

Üçüncü Taraf Siteler ve Diğer Kullanıcılar

Site, üçüncü taraf web sitelerine (topluca “Üçüncü Taraf Siteleri”) (örneğin Facebook, YouTube, Twitter veya Pinterest gibi sosyal medya sitelerine) bağlantılar veya reklamlar içerebilir. Bu tür Üçüncü Şahıs Siteleri, Binbirpati’ın kontrolü altında değildir ve Binbirpati, herhangi bir Üçüncü Şahıs Sitesinden sorumlu değildir. Binbirpati, bu Üçüncü Şahıs Sitelerine yalnızca kolaylık sağlamak amacıyla bağlantılar sağlar ve Üçüncü Şahıs Siteleri ile ilgili herhangi bir beyanda bulunmaz, onaylamaz, izlemez, onaylamaz, garanti vermez veya beyanda bulunmaz. Tüm Üçüncü Taraf Sitelerini riski size ait olmak üzere kullanacağınızı kabul edersiniz. Bir Üçüncü Taraf Sitesine bağlantı oluşturduğunuzda, gizlilik ve veri toplama uygulamaları dahil olmak üzere geçerli hizmet sağlayıcısının hüküm ve politikaları geçerli olur.

Her Site kullanıcısı, Kullanıcı İçeriğinin herhangi birinden ve tümünden yalnızca kendisi sorumludur. Kullanıcı İçeriğini kontrol etmediğimiz için, herhangi bir Kullanıcı İçeriğinden sorumlu olmadığımızı ve herhangi bir Kullanıcı İçeriğinin doğruluğu, geçerliliği, uygunluğu veya kalitesi ile ilgili hiçbir garanti vermediğimizi ve herhangi bir Kullanıcı İçeriği için hiçbir sorumluluk üstlenmediğimizi kabul edersiniz. . Diğer Site kullanıcıları ile etkileşimleriniz yalnızca siz ve bu tür kullanıcılar arasındadır. Binbirpati’nin bu tür etkileşimlerin sonucu olarak ortaya çıkan herhangi bir kayıp veya hasardan sorumlu olmayacağını kabul edersiniz. Siz ve herhangi bir Site kullanıcısı arasında bir anlaşmazlık olması durumunda, dahil olma yükümlülüğümüz yoktur.

Bizi, memurlarımızı, çalışanlarımızı, acentelerimizi, iştiraklerimizi, iştiraklerimizi, ebeveynlerimizi, ortak girişimlerimizi, haleflerimizi ve bizimle ortak kontrol altında bulunan diğer şirketleri, her türlü kayıp, hasar, hak, talep ve eylemlerden muaf tutuyorsunuz diğer Site kullanıcıları veya Üçüncü Şahıs Siteleri ile herhangi bir etkileşim veya davranıştan kaynaklanan veya doğrudan veya dolaylı olarak ilgili olan kişisel yaralanmalar, ölüm ve mülk hasarını içeren türler.

Genel

Sitemizde, bu Sözleşmede ve Gizlilik Politikamız gibi diğer hizmet koşullarında herhangi bir zamanda değişiklik yapma hakkımızı saklı tutuyoruz. Sitemizi her kullandığınızda, işlemleriniz ve Sitemizi kullanımınız için geçerli olan o sırada geçerli olan şartları ziyaret etmeli ve incelemelisiniz. Mevcut şartlara bağlı kalmayı kabul etmiyorsanız, tek çözüm yolunuz Sitemizi kullanmamaktır. Bu Sözleşmenin herhangi bir şartının veya diğer hizmet şartlarının geçersiz, hükümsüz veya herhangi bir nedenle uygulanamaz olduğuna karar verilirse, bu tür herhangi bir şart bölünebilir olarak kabul edilecek ve diğer şartların geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.

Bu Sözleşme, Sitenin kullanımı ve Sitemizdeki herhangi bir Ürünün satın alınmasıyla ilgili olarak sizinle aramızdaki tüm sözleşmeyi oluşturur. Bu Sözleşmenin herhangi bir hakkını veya hükmünü uygulamamamız veya uygulamamamız, bu tür bir hak veya hükümden feragat edildiği anlamına gelmeyecektir. Bu Sözleşme, kanunlar ihtilafı hükümlerine bakılmaksızın Arizona Eyaleti yasalarına tabidir. Bu Sözleşmedeki bölüm başlıkları yalnızca kolaylık sağlamak içindir ve yasal veya sözleşmeyle ilgili hiçbir etkisi yoktur. “Dahil” kelimesi, sınırlama olmaksızın dahil anlamına gelir. Bu Sözleşmenin herhangi bir hükmünün herhangi bir nedenle geçersiz veya uygulanamaz olduğuna karar verilirse, bu Sözleşmenin diğer hükümleri ihlal edilmeyecek ve geçersiz veya uygulanamaz hüküm, izin verilen azami ölçüde geçerli ve uygulanabilir olacak şekilde değiştirilmiş sayılacaktır. kanunen. Bu Sözleşme ve buradaki haklarınız ve yükümlülükleriniz, Binbirpati’nin önceden yazılı izni olmadan tarafınızca devredilemez, alt yüklenemez, devredilemez veya başka bir şekilde devredilemez ve yukarıdakileri ihlal eden herhangi bir atama, alt sözleşme, yetki verme veya aktarım geçersiz olacaktır ve geçersiz. Bu Sözleşmenin şartları, devralanlar üzerinde bağlayıcı olacaktır.